Запрошуємо на фестиваль зеленого туризму «Рожищенська Мальованка»!
Якщо Ви поціновувач автентичних українських традицій, і прагнете отримати естетичну насолоду та відпочити душею, - відвідайте щорічний фестиваль зеленого туризму «Рожищенська Мальованка», який відбудеться 5 червня 2011 року смт. Дубище Рожищенського району Волинської області.
Як мало в Україні сьогодні організовують фестивалів, що мають на меті долучити суспільство до національної культурної спадщини, які пропагують повернення до народних традицій способами, що є надзвичайно цікавими як для молоді, так і для більш старшого покоління. Розширення культурного та мистецького світогляду шляхом залучення до фестивалю, де народна пісня, танець, музика, декоративно-прикладне мистецтво повертають у часи народної звитяги, є способом посприяти загальноукраїнському розвиткові культури. Таким і є відкритий всеукраїнський фестиваль «Рожищенська Мальованка» - візитна картка цілого регіону.
Як мало в Україні сьогодні організовують фестивалів, що мають на меті долучити суспільство до національної культурної спадщини, які пропагують повернення до народних традицій способами, що є надзвичайно цікавими як для молоді, так і для більш старшого покоління. Розширення культурного та мистецького світогляду шляхом залучення до фестивалю, де народна пісня, танець, музика, декоративно-прикладне мистецтво повертають у часи народної звитяги, є способом посприяти загальноукраїнському розвиткові культури. Таким і є відкритий всеукраїнський фестиваль «Рожищенська Мальованка» - візитна картка цілого регіону.
Гарною традицією став приїзд різноманітних українських творчих гуртів до чарівного куточку відпочинку «Мальованка», що розташувався у неповторному Волинському краї. Своєю появою радували улюбленці української молоді гурти «Гринджоли», «Ауткрай», «Вода», «Воплі Відоплясова», а також багато інших етноколективів країн СНД та Європи, що виконують сучасну етномузику. Без сумніву, прикрасою вечора неодноразово ставали запрошені фольклорні колективи, у виконанні яких народні мотиви полонили серця найвибагливіших слухачів. Чи доводилося Вам коли-небудь чути народні композиції у виконанні троїстих музик? Ні! На фестивалі Ви можете долучитися до участі в конкурсі троїстих музик «Співоча родина». Нині, як і п’ять років тому, ми запрошуємо Вас взяти участь у «Дубищенських вечорницях», або й просто відпочити у колі друзів, весело співаючи караоке українських пісень «Співоча Мальованка», якщо у Ви й самі не проти показати власний талант і голос.
Мало хто з організаторів подібних фестивалів може похвалитися можливостями проведення спортивних та туристичних змагань на знання місцевості, що організовуються у рамках програми розвитку зеленого туризму регіону. Крім того, програма фестивалю розрахована також на реалізацію конкурсу сміливців «Козацькі забави», де учасники можуть позмагатися у кмітливості та вправності. Традиційно пройде ярмарок етнічних предметів козацьких ігрищ, а також дегустація українських страв.
Якщо Ви володієте справжньою жіночою красою – розкішним волоссям - Ви зможете взяти участь у конкурсі на володарку найдовшої коси – «Коса Мальованки»
У рамках фестивалю «Рожищенська Мальованка» діятиме виставка-ярмарок виробів народних умільців, де будуть представлені роботи , майстрів народних ремесел: різьба по дереву, вишивальниць, ткачів, гончарів. «Рожищенська Мальованка» пропонує пройти майстер-класи у народних умільців.
Для відвідувачів фестивалю, які завітають разом з дітьми, працюватимуть ігрові атракціони та дитячі майданчики.
Довершать програму фестивалю святковий феєрверк.
Якщо Ви прагнете насолодитись святом у дусі українських традицій, отримати заряд позитивних емоцій та відпочити душею, завітайте на щорічний фестиваль «Рожинщенська Мальованка»!
Детальну інформацію про фестиваль Ви знайдете на сайті:
- сайт фестивалю "Рожищенська Мальованка" - malovankafest.blogspot.com
- сайт комплексу «Мальованка» - malovanka-shinok.blogspot.com
Організатори:
Рожищенська районна державна адміністрація і районна рада, куточок відпочинку "Мальованка", Рожищенський районний відділ культури і туризму.
Програма фестивалю
9.00–12.00 – Богослужіння у храмах.
10.00-12.00 – Заїзд учасників та гостей IV-го фестивалю зеленого туризму.
11.00-12.00 – Концертний виступ духового оркестру.
12.00 -17.00 – “Ярмарок Мальованки” - виставка-ярмарок робіт народних умільців, майстер-класи.
12.00-12.30 – Парад підвод з учасниками делегацій.
12.30-13.00 – “Рожищенська Мальованка”. Відкриття IV-го фестивалю зеленого
туризму за участю офіційних осіб області і місцевої влади та
організаторів фестивалю.
13.00-15.30 – “Рожищенські гаївки” – концерт-конкурс за участю фольклорних
колективів області.
13.00-15.30 – “Троїсті музики” – концерт за участю колективів області.
13.00-17.00 – “Козацькі забави”. Конкурси, розваги, частування кулішем, показові виступи бойового гопака.
13.00-17.00 – Клоуни, веселі ігри, конкурси, розваги у “Дитячому містечку”, ігрові атракціони.
15.30-16.00 – “Коса Мальованки” – обласний конкурс на володарку найдовшої коси.
15.00-17.00 – “Туристично-спортивна Мальованка” - туристичні та спортивні змагання, конкурси і забави для дітей та дорослих.
16.00-17.00 – “Співоча Мальованка” - караоке українських пісень. Виступ гурту «Настасівські
музики» (м. Тернопіль).
17.00-18.00 – Підведення підсумків фестивалю. Вручення нагород переможцям.
18.00-21.00 – “Гості фестивалю”. Концерт солістів та колективів Волинської обласної філармонії за участю Волинського Народного академічного хору. Виступ польського гурту «Styrta» та гурту “Добрі люди” (м.Львів).
21.00-22.30 – “Фестивальний сюрприз” – Етно-диско від Олега Скрипки.
22.30 - Святковий феєрверк.
22.30-24.00 – “Дубищенські етновечорниці” – концертний виступ відомих етногуртів “Добрі люди” (м.Львів), “Смерека” (м. Вінниця ), «Настасівські музики» (м. Тернопіль).
Впродовж всього фестивального дня
на території куточку відпочинку «Мальованка»
ПРАЦЮВАТИМЕ ЧЕСЬКИЙ ЛУНАПАРК!
До послуг гостей фестивалю:
- Художник-шаржист;
- Катання на конях;
- Фейс-арт.
Головний спонсор фестивалю:
Щира вдячність за підтримку фестивалю:
Борису Петровичу Клімчуку - голові Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь»
Козацько Стрілецькому Братству
Боулінг клубу «Зефір»
ПП Шепшелей С.С.
Інформаційні спонсори фестивалю:
Волинська обласна державна телерадіокомпанія
Газета «Волинь»
«Волинська газета»
Газета «Сім`я і дім»
Газета «Віче»
Газета «Наш край»
Фестиваль підготували:
Директор фестивалю – Алла Прокопчук
Виконавчий директор та ведуча – Тетяна Новосад
Головний режисер фестивалю –Клекоцюк П.В.
Режисерсько-постановча група – Фурдило Н.В. Гайдукова Т.В. Романюк Л.П.